Mardin Dargeçit Evden Eve Nakliyat

Mart 14, 2020

Mardin Dargeçit Evden Eve Nakliyat

Hizmetini veren baran nakliyat şirketimiz siz değerli dargeçit halkının ihtiyacı doğrultusunda hemen yardıma koşmaktadır. Sunduğumuz evden eve , ofis taşımacılığı, parça eşya ve öğrenci evi taşımacılığı hizmetiyle siz mardin dargeçit halkının her türlü konuda yardımına koşmaya devam etmekteyiz. Ayrıca verdiğimiz hizmete karşılık siz halkımıza sunduğumuz uygun fiyatla siz halkımızın takdirini bir kez daha kazanmış oluyoruz. Eğer sizde size sunduğumuz özel fiyat tekliflerini öğrenmek istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz irtibat numarasından bize ulaşabilir, randevu alabilirsiniz.

 

Mardin Dargeçit Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Bir çok nakliye şirketi evinizi veya ofisinizi taşırken özen göstermeyip eşyalarınıza zarar gelmesine sebep olabiliyor. Fakat bizim sunduğumuz hizmette profesyonel ekibimizle birlikte eşyalarınızı taşımaktayız hatta olabilecek her türlü kaza durumuna göre Sigorta yapmaktayız. Böylelikle taşınma sırasında gelebilecek her türlü zarara karşı kendinizi korumaya almış bulunuyorsunuz. Olabilecek her türlü zararı şirketimiz baran nakliyat kuruşu kuruşuna zararı karşılamaktadır. Bir çok nakliye şirketi maalesef bu durumu önemsemeyip size sorun bizde değil desede biz bu sorunu size atmayıp direk şirketimiz tarafından karşılıyoruz.

 

Mardin Dargeçit Ambalajlı Evden Eve Nakliyat

Hizmetini verdiğimiz dargeçit halkının eşyaları taşınırken olabilecek her türlü kazaya önlem almaktayız. Aldığımız ambalaj önlemiyle evinizi özenle ambalajlayarak taşıyoruz ve böylelikle taşınma sırasında eşyalarınız hiç bir şekilde hasar almıyor ve çizilmiyor. Sizinde gönlünüz rahat etmiş oluyor. Bu hizmeti diğer nakliye firmaları gibi ücretli değil ücretsiz sunmaktayız.

 

Mardin Dargeçit Marangozlu Evden Eve Nakliye

Taşınma sırasında büyük parça eşyalarınızı sökmek çok zahmetli olabiliyor ve biz baran nakliyat olarak sizi yormamak için ekibimizde marangoz ustası bulundurmaktayız. Bu sayede eşyalarınızı taşımak için marangoz ustalarımız itinayla söküyor daha sonra taşınacağınız yere tekrardan monte ediyor. Böylelikle sizi büyük bir sıkıntıdan kurtarmış oluyoruz. Bu hizmeti diğer evden eve nakliye firmaları maalesef ücretsiz sunmamakla beraber fahiş fiyatlar istemektedir. Fakat biz baran nakliyat olarak siz değerli halkımızı düşünerekten bu hizmeti sizlere ücretsiz sunmaktayız. Eğer sizde bizimle çalışmak istiyorsanız aşağıda vermiş olduğumuz telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres :   Ravza Caddesi Melek Apartmanı No 1 Artuklu/Mardin

 Telefon :  0538 469 57 41

Bilgi :  7 gün 24 Saat Kesintisiz Ulaşım.365 Gün Hizmetinizde..

 

 

 

Hızlı Aramak İçin Tıklayın

Call Now Button